NUK NA E KISHTE PRITUR MENDJA/ Ja kush paska qenë dashuria e parë e Majkut (FOTO) – AlpeGossip
NUK NA E KISHTE PRITUR MENDJA/ Ja kush paska qenë dashuria e parë e Majkut (FOTO)

NUK NA E KISHTE PRITUR MENDJA/ Ja kush paska qenë dashuria e parë e Majkut (FOTO)

Reperi Majk është një nga më të dashurit e publikut shqiptar. Ai  ja ka dalë gjithmonë të fitojë zemrat e publikut me anë të projekteve të tij të suksesshme që kthehen gjithmonë në hite.

Ai është tepër aktv në Instagram ku poston foto e video në lidhje me projektet e tij por dhe gjithashtu nga jeta private. Së fundmi ai ka postuar një foto ku ndohet në një fushë basketball-i dhe e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Si mund ta harroj dashurinë e parë

Mesa duket dashuria e parë e reperit tonè të talentuar nuk ka qenë muzika por basketball-i. /AlpeGossip.al