PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Morena Taraku i jep fund beqarisë (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Morena Taraku i jep fund beqarisë (FOTO)

PAS NDARJES NGA I DASHURI MILIONER/ Morena Taraku i jep fund beqarisë (FOTO)

Ka pak kohë që Morena Taraku është larguar nga Shqipëria dhe momentalisht gjendet në Turqi. Atje ajo u njoh dhe me miliarderin Sasha Sobhani, me të cilin pati një lidhje që fatkeqësisht, nuk zgjati shumë. Mesa duket, Morena ka vendosur të vazhdojë me jetën e saj. Ditën e djeshme, ajo publikoi një foto një ‘Instastory’, ku la të kuptonte se ishte në një lidhje të re, ndërsa ditën e sotme, ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit. “Unë thashë po”, ka shkruar Morena në foton ku dukej me një unazë gjigande në gisht. Nuk e dimë nëse Morena vërtetë ka vendosur t’i japë fund beqarisë apo jo, kështu që jemi në pritje të detajeve të reja.