Fansat e TALLIN KEQ, Enca nuk DURON dot më dhe shan nga MAMI: Aty është… (FOTO) – AlpeGossip
Fansat e TALLIN KEQ, Enca nuk DURON dot më dhe shan nga MAMI: Aty është… (FOTO)

Fansat e TALLIN KEQ, Enca nuk DURON dot më dhe shan nga MAMI: Aty është… (FOTO)

Enca është jo vetëm një nga këngëtaret më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar, por edhe prej kohësh mban kurorën si mbretëresha e Instagramit duke pasur miliona ndjekës.

Pikërisht në Instagram, Enca është shumë aktive me foto e video të cilat shpeshherë shkaktojnë komente të shumta.

Kështu ka ndodhur edhe me videon e fundit të postuar nga këngëtarja ku në të shfaqej një vajzë e shëndetshme teksa hidhej nga një lartësi.

“Ti je kjo mi?”, i komentonte një ndjekëse Encës dhe kjo e fundit nuk ka përtuar t’ja kthejë përgjigjen duke i shkruar: “Jot ëm”.

Postimin më vonë Enca e ka fshirë dhe arsyeja nuk dihet ende, mos ndoshta prej kësaj replike?