HARROI SE KA KAMERA/ Beniada heq reçipetat teksa bën dush, shfaqet “topless” (VIDEO) – AlpeGossip
HARROI SE KA KAMERA/ Beniada heq reçipetat teksa bën dush, shfaqet “topless” (VIDEO)

HARROI SE KA KAMERA/ Beniada heq reçipetat teksa bën dush, shfaqet “topless” (VIDEO)

U bënë disa javë që banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë mbërthyer publikun para ekranit.

Yjet e “Big Brothe VIP” duket se tani kanë harruar se vëzhgohen 24 orë non stop nga kamerat e shumta dhe publiku i ndjek me shumë kujdes çdo lëvizje të tyre.

Kamerat e shtëpisë kanë kapur pak javë më parë Fifin teksa bënte dush dhe ishte “topless”. Një gjë e tillë tani ka ndodhur me modelen seksi, Beniada Nishani.

Kjo e fundit ishte duke bërë dush, kur në një moment vendos që të heq të gjitha rrobat dhe të shfaqet “topless”.

Teksa po lahej për t’u bërë gati për spektaklin e së martës së kaluar, kamerat e fokusuan nudo Beniadën.

VIDEO