5 ide kombinimi që do të doni ti provoni nga mëngjesi në darkë këtë vjeshtë – AlpeGossip
5 ide kombinimi që do të doni ti provoni nga mëngjesi në darkë këtë vjeshtë

5 ide kombinimi që do të doni ti provoni nga mëngjesi në darkë këtë vjeshtë

Vjeshta për shumë prej nesh është sezoni i preferuar i vitit.

Dhe kur flitet për veshjen e disa gjërave dhe zgjedhjen e ngjyrave të forta, influencueset e modës janë personat që zgjedhim t’i shikojmë kur duam frymëzim.

Këto pesë paraqitje do t’ju tregojnë se si të stiloni gardërobën tuaj këtë vjeshtë, pavarësisht se jeni një person “casual” apo më “chic”.