NË 32 VJETORIN E TIJ/ Albani fotografohet në momente private me Çiljetën (FOTO) – AlpeGossip
NË 32 VJETORIN E TIJ/ Albani fotografohet në momente private me Çiljetën (FOTO)

NË 32 VJETORIN E TIJ/ Albani fotografohet në momente private me Çiljetën (FOTO)

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha. Dyshja janë fotografuar shpesh në praninë e njëri-tjetrit dhe së fundmi, rasti konkret është në ditëlindjen e Albanit.

Portieri ka festuar 32 vjetorin dhe ka organizuar një feste me miq e të afërm, në mesin e të cilëve nuk kishte si të mungonte dhe partnerja e tij Çiljeta. “Tiranapost.al” ka postuar dy foto të dyshes gjatë festës.

Në fotot në fjalë Çiljeta dhe Albani duken më të dashuruar se kurrë. Në njërën prej tyre këngëtarja po i dhuron një të puthur në faqe, ndërsa në tjetrën janë ulur shumë afër njëri-tjetrit dhe kanë pozuar për kamerën.