Oriola Marashi i “dalldisi” të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por DETAJI që na shpëtoi... (FOTO) - AlpeGossip
Oriola Marashi i “dalldisi” të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por DETAJI që na shpëtoi… (FOTO)

Oriola Marashi i “dalldisi” të gjithë me foton pa reçipeta dhe me TANGA, por DETAJI që na shpëtoi… (FOTO)

Ndoshta ju ka shpëtuar ky detaj, por është pak për të qeshur!

Çdo ditë e më shumë, modelja që tashmë do të jetë zyrtarisht këngëtare e grupit “OTR”, Oriola Marashi, është tejet prezente në rrjete sociale dhe median e shkruar. Më së shumti ajo bëhet pjesë për ato çka thotë pa doreza në Instagram dhe për fotot seksi që poston. Para pak ditësh, bukuroshja ka shpërndarë dy foto provokuese ku shfaqet në det, pa reçipeta e duke tymosur.

“Kush digjet më shpejtë, unë apo cigarja?” – ka shkruar Marashi në një nga fotot.

Kur e sheh në pamje të parë, të krijohet përshtypja se Oriola është duke pirë cigare pas shfaqet me tym në gojë, por ja që nuk është tym dhe modelja na paska bërë për “budallenj”. Po ta afroni foton, duket fare qartë që është pambuk ne të intv.al po i japim “Çezarit” atë që i takon: I lumtë dora fotografit për foton e arrirë ama edhe Oriolës sigurisht që është protagonistja kryesore.

cigda.jpg