Harbohet Linda Rei, “dalldis” rrjetin! Heq mbathjet, puthjet me një femër,dhe zbulon të dashurin e ri, qenka alamet çuni! (VIDEO +18) – AlpeGossip
Harbohet Linda Rei, “dalldis” rrjetin! Heq mbathjet, puthjet me një femër,dhe zbulon të dashurin e ri, qenka alamet çuni! (VIDEO +18)

Harbohet Linda Rei, “dalldis” rrjetin! Heq mbathjet, puthjet me një femër,dhe zbulon të dashurin e ri, qenka alamet çuni! (VIDEO +18)

Nuk është video porno, pa merak! Nuk e dimë nëse ka qenë e pirë, por Linda Rei ka bërë namin në Instagram!

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Kohët e fundit ka bërë shumë mungesa në ekran, por asnjëherë nuk kanë munguar fotot dhe videot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Mbrëmja e së premtes siç duket ka qenë mëse e shthurur për Linda Rein. Ajo ka publikuar disa video shumë provokuese në Instagram dhe s’dimë nga t’ia nisim më para. Linda ndodhet në Malta me pushime, por jo vetëm, pasi na ka zbuluar një mashkull i cili me siguri është i dashuri i saj i rradhës. Edhe mund të mos jetë, por ajo i ka vënë tabelën “reserved”.

 

Por nuk mbyllet me kaq, pasi ka zbuluar për ndjekësit e saj mbathjet dhe thithkat.

Mirëpo edhe kjo nuk është asgjë, sepse nuk është hera e parë që e shohim kështu.

Por që të puthej me llapë me një femër tjetër se kishim parë ndonjëherë. Nuk po e komentojmë më shumë, thjesht shihni videot!