Albëria në “garë” me vajzën, nuk do ta besoni se si u shfaq këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Albëria në “garë” me vajzën, nuk do ta besoni se si u shfaq këtë herë (FOTO)

Albëria në “garë” me vajzën, nuk do ta besoni se si u shfaq këtë herë (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj është emër shumë i dashur për publikun.
Këngëtarja edhe pse në moshë, arrin të qëndrojë në top-formë dhe për këtë gjë është komplimentuar shumë herë, shkruan lajmi.net.

Vajza e Albëries, Anxhelina është komentuar në disa raste për paraqitjet e saj gjysmë nudo, ndërsa së fundi e ëma e saj është përfolur për mënyrën se si po vishet.

Së fundi, Albëria ka postuar një fotografi në të cilën dukej si 20 vjeçae, e veshur me një kostum me ngjyra.

Kujtojmë që këngëtarja nuk është shumë aktive me këngë të reja, por këndon nëpër koncerte në vende të ndryshme.