HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Shpërthyese dhe elektrizuese në skenë. Aurela Gaçe është një “akrep” dhe e mbushur gjithë dashuri – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Shpërthyese dhe elektrizuese në skenë. Aurela Gaçe është një “akrep” dhe e mbushur gjithë dashuri

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Shpërthyese dhe elektrizuese në skenë. Aurela Gaçe është një “akrep” dhe e mbushur gjithë dashuri

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret shqiptare më të dashura nga publiku. Aurela njihet jo vetëm për zërin e saj shpërthyes por edhe për batutat dhe sportivitetin që dhuron për fansat e saj.

Nëse Aruelnën e  shihni gjithmonë duke qeshur me të madhe duhet ta kuptoni menjëherë se këngëtarja i përket shenjës së gaforres dhe këtu keni disa nga karakteristikat që të bindeni.

Gaforret janë shumë të dashura, kanë një zemër flori dhe  nëse i jepni atyre pak dashuri, gaforret do ju rikthejnë dyfish më shumë dhe Aurela është një ndër personat më të çiltër,poztiv dhe të dashur të showbizit shqiptar. Aurela  dallohet si një nga këngëtaret më të dashura me fansat e cila i përfshin gjithmonë në skenë apo i suporton në Instagram pra një sjellje tipike e akrepit.

View this post on Instagram

😢🙈 te zgjohesh me kete dedikim. A kam te drejte kur them se jam e bekuar? Faleminderit ❤ #Repost @kle_disa93 (@get_repost) ・・・ A dream came true.🥰🥰🥰 @aurelagaceofficial .Këngëtarja ime e preferuar ndër vite . Unike qe te rrenqeth mishin me zerin e saj . Une isha sot aty @agthemusicalshow dhe e pash me syte e mi djersen qe ajo derdh ne skenë. Cdo tingull eshte dritherime e shpirtit te saj qe ja dhuron kujdoje qe eshte aty. E padyshim merr mbrapsh dashuri te pakushtezuar 😍😍😍🥰🥰🥰❤️❤️ ashtu sic e thot dhe nje nga kenget e tua “TI JE GJIGANDE NE SKEN “ por mbi te gjitha je nje pasuri e pacmueshme Shqiptare. Te dua ❤️❤️❤️❤️❤️ @aurelagaceofficial @teadupi o shpirt I bukur faleminderit per gjithcka bere sot 🙏❤️❤️❤️

A post shared by E pasur jam, se ty të kam (@aurelagaceofficial) on

Femrat gaforre janë të fiksuara pas artit dhe dekorit dhe Aurela si një përfaqsuese e denjë ndër vite na ka treguar se është një ikon mode e cila cilësohet si një femër që ka guxuar gjithmonë. Nëse akoma nuk ejni të bindur shihni ndryshimet e këngëtares ndër vite dhe look-un që ka guxuar.

View this post on Instagram

Foto @fadilberisha 💖

A post shared by E pasur jam, se ty të kam (@aurelagaceofficial) on

 

View this post on Instagram

E falenderoj Zotin qe te solli ne jeten time si dhurate shume te cmuar… nuk doja te beja hartime ketu ne rrjetet sociale, por sot ti ke ditelindjen e je kaq larg me kilometra ☹ e motra s'te perqafon dot . .por dua ta dine te gjithe se ndihem me fat qe kam nje moter si ty. Gezuar motra ime , pusha ime ( Dikur mendoja se ishe edhe bebja ime😅, sepse ashtu sillesha me ty, sikur isha mami, duke te mbrojtur edhe kur s'ishte nevoja) . Sot ti s'ke me nevoje per mbrojtje, sepse u rrite e punon shume per te arritur qellimet e tua… e mua ,packa se s'ta them shpesh , me behet zemra mal. Me ben te ndjej krenari . . Edhe pse je larg, dashuria ime vjen atje ku je ti me energji 😍❤❤❤❤, jo se jam magjistare😅, por keshtu jane motrat per njera- tjetren …gjithmone aty , shpirterisht. Edhe 100 Blerta ime

A post shared by E pasur jam, se ty të kam (@aurelagaceofficial) on

Nëse do ta përshkruanim Aurelën me tre fjali si një gaforre të denjë do të ishte: romantizmi, ndjenjat e sinqerta dhe butësia.

 

Alpenews.al