HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjak” më të QESHUR se Xhani Demika me siguri nuk keni parë! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjak” më të QESHUR se Xhani Demika me siguri nuk keni parë! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjak” më të QESHUR se Xhani Demika me siguri nuk keni parë! (FOTO)

Xhani Demika është një ndër personazhet e showbizit, mjaft i shoqërueshëm me gjithë të tjerët e që njihet me pseudonimin “Menaxheri i Vipave”.

Në horoskop ai përket shenjës së “Binjakëve” dhe më poshtë ju tregojmë përputhshmërinë e tij me karakteristikat e kësaj shenje.

Për binjakët thuhet se e kanë të pamundur të rrinë në një vend ndaj nuk është çudi që Xhanin e shohim të udhëtojë shpesh dhe në vende mjaft të bukura.

View this post on Instagram

Con altura 🤷🏻‍♂️

A post shared by Xhani Demika (@xhanidemika) on

View this post on Instagram

🤷🏻‍♂️

A post shared by Xhani Demika (@xhanidemika) on

Binjakët janë të lindur për botën e medias, e ndaj jo shpesh Xhani komentohet në rrjete sociale për marrëdhëniet e ngushta me vipat shqiptarë. Gjithashtu ai është i pranishëm edhe në emisione të vlerësuara e mjaft të ndjekura nga publiku shqiptar siç është edhe “Rudina”.

View this post on Instagram

😍 @dafina.zeqiri 👑🙌🏻

A post shared by Xhani Demika (@xhanidemika) on

Për të mos harruar faktin se ai gjithnjë përcjell energji pozitive, është mjaft energjik e gjithnjë i buzëqeshur ashtu si një “Binjak” i vërtetë!

/AlpeNews.al