”KAQ POSHTË PASKE RËNË ME ATË XHUP…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”KAQ POSHTË PASKE RËNË ME ATË XHUP…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”KAQ POSHTË PASKE RËNË ME ATË XHUP…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Luana Vjollca ka postuar disa foto dhe video të shkëputura nga puntata e fundit e ”Shiko Kush Luan”, por një ndjekës ka diçka për ti thënë lidhur me klikimet e emisionit.

Rudina Dembacaj ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket tepër e qeshur ndërsa një ndjekës i thotë se ajo duhet të mësojë si të flasi sepse nuk di fare.

Lori hoxha ka postuar një foto ku na tregoi të gjithëve se si duket ajo në një xhiro mëngjesi. Një ndjekës ka disa kritika për veshjen e saj, ndërsa një tjetër është i lumtur që Lori është veshur. /AlpeGossip.al