NUK DO E NJIHNI/ Xhensila Myrtezaj “çmend” ndjekësit në Instagram me pamjen e re (FOTOT) – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Xhensila Myrtezaj “çmend” ndjekësit në Instagram me pamjen e re (FOTOT)

NUK DO E NJIHNI/ Xhensila Myrtezaj “çmend” ndjekësit në Instagram me pamjen e re (FOTOT)

Xhensila Myrtezaj ka eksperimentuar shpeshherë me pamjen e jashtme por kësaj here i ka lënë të gjithë pa fjalë me look-un e fundit.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me flokë të shkurtra dhe duket kaq ndryshe.

“Duroni”, kjo është kërkesa e Xhensilës për fansat.

Me siguri, pamja e re ka të bëjë me klipin e ri që do të sjellë këngëtarja.

Sakaq, kujtojmë që Xhensila është angazhuar tashme dhe në biznes, me lançimin e linjës së saj me produkte kozmetike.