STILI I DIMRIT/ Këto janë 6 veshje që do t’ju nderojnë gjithë dhjetorin – AlpeGossip
STILI I DIMRIT/ Këto janë 6 veshje që do t’ju nderojnë gjithë dhjetorin

STILI I DIMRIT/ Këto janë 6 veshje që do t’ju nderojnë gjithë dhjetorin

Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante mund t’i kushtojmë më shumë vëmendje detajeve të vogla dhe sigurisht stilit.

Mund të merreni më tepër me kombinimet e veshjeve dimërore pasi është e sigurtë që do t’ju ndryshojë humori!

Çfarë të vishni këtë dhjetor? Hidhini një sy ideve më poshtë!

1. Xhup të fryrë + xhinse + çizme

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

Kombinim i thjeshtë, i rehatshëm dhe elegant në të njëjtën kohë! Visheni për 5 minuta dhe mbi të gjitha do t’ju pëlqejë vetja.

2. Triko me printe kafshësh+ lëkurë

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

Kombinimi i këtyre dy elementëve është gjetje! Eshtë veshje ideale si për paradite ashtu dhe për në mbrëmje. Do të dukeni e veçantë duke qenë minimaliste në të njëjtën kohë.

3. Fustan i gjatë + rrip+ çizme

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

Mos harroni të shtoni detaje në ngjyrë të zezë në veshjen tuaj dhe jeni gati!

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

4. Gjithçka krem!

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

Kjo veshje bërtet “luks”! Nuancat e kremit janë të adhurueshme gjatë këtij sezoni. Sa elegante aq edhe e rehatshme!

5. Fustan i gjerë+ këpucë të sheshta

Nëse doni diçka ndryshe nga ç’shihni rrugëve të qytetit, ky kombinim është për ju.

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

6. Komplet sportiv + pellush

Gati për kafe?

6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dhjetorin!

Burimi: Who What Wear