“DIKU NË PLAZH”/ Me vithet jashtë këngëtarja shqiptare ngre temperaturat në mes të Janarit (FOTO) - AlpeGossip
“DIKU NË PLAZH”/ Me vithet jashtë këngëtarja shqiptare ngre temperaturat në mes të Janarit (FOTO)

“DIKU NË PLAZH”/ Me vithet jashtë këngëtarja shqiptare ngre temperaturat në mes të Janarit (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto mjaft të ‘nxehtë’ në rrjetet sociale. Bebe Rexha ndodhet diku në plazh, duke kaluar disa ditë pushimesh.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të njohura në të gjithë botën. Ylli me origjinë shqiptare po kalon disa ditë pushimesh dhe ka përfituar nga rasti për të ndarë disa momente ‘hot’ me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bebe ka publikuar një foto ku shihet se ka kthyer vithet e ekspozuara nga kamera. E veshur me bikini këngëtarja shqiptare tregon se po shijon plazhin. Diku në plazh,”- shkruan Rexha krahas fotos.