TRENDI MË “I NXEHTË”/ Vajzat shqiptare sapo sollën bikinit e “vogla” dhe ne i adhurojmë (FOTOT) – AlpeGossip
TRENDI MË “I NXEHTË”/ Vajzat shqiptare sapo sollën bikinit e “vogla” dhe ne i adhurojmë (FOTOT)

TRENDI MË “I NXEHTË”/ Vajzat shqiptare sapo sollën bikinit e “vogla” dhe ne i adhurojmë (FOTOT)

Si çdo verë, edhe këtë vit u përhap nje trend i ri rrobabanjosh. Nëse vitin e kaluar ishin në modë rrobabanjot me të poshtmet të shoqëruara me rrip, bikinit me fruta dhe ato me material velvet, këtë vit, VIP-at tona na kanë prezantuar me një trend të ri.

Bikinit e vogla.

Po po, sa më të vogla aq më mirë. Këtë gjë mendojnë bukuroshet tona!

Trendi i ri për të cilin po flasim është ky. Bikini të vogla dhe me rripa tepër të hollë. Ky lloj modeli nxjerr tepër mirë në pah linjat trupore dhe vajzat i dashurojnë.

Mund të kuptojmë se sa i përhapur është si trend vetëm duke parë fotot e këtyre VIP-ave.

Luana Vjollca

Enca Haxhia

Rashel Kolaneci

Oriola Marashi

Kejvina Kthella

Nëse nuk i keni akoma, nxitoni të merrni një palë sa nuk ka mbaruar vera akoma. Në fakt, ne jemi të sigurt që sapo të shihni këto foto, nuk do e mendoni dy herë nëse ju duhen.

/AlpeGossip.al