U HODH ME PARASHUTË NGA KATI I 14-TË/ Djali 15 vjeçar vdes në vend (VIDEO) – AlpeGossip
U HODH ME PARASHUTË NGA KATI I 14-TË/ Djali 15 vjeçar vdes në vend (VIDEO)

U HODH ME PARASHUTË NGA KATI I 14-TË/ Djali 15 vjeçar vdes në vend (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur një djalë 15 vjeç ka mbetur i vdekur në vend, pasi nuk iu hap parashuta teksa u hodh nga maja e një ndërtese. 

Në videon amatore të publikuar më poshtë shihet se si Bogdan Firsov hidhet nga ndërtesa dhe përfundon i përplasur në tokë, duke mbetur i vdekur në vend. 

Bogdan Firsov u hodh nga kati i 14-të i një ndërtese në pjesën lindore të Ukrainës. (TemA)