Pasi i doli koka e gjoksit, Luanës i ndodh çudia me shalët – AlpeGossip
Pasi i doli koka e gjoksit, Luanës i ndodh çudia me shalët

Pasi i doli koka e gjoksit, Luanës i ndodh çudia me shalët

Ditët e fundit në rrjete sociale ka qarkulluar një foto e Luana Vjollcës, e cila ishte duke prezantuar dhe si pa dashje, i kishte dalë një pjesë e mirë e gjoksit.
Le të jemi të sinqertë dhe ta pranojmë se kishte dalë gati-gati i gjithë gjoksi. Mirëpo, ajo është mësuar me të tilla shfaqje dhe di se si të tërheqë vëmendjen.

Sot ka publikuar një tjetër foto, në të cilën duken qartë ndërhyrjet me fotoshop. Nëse e shikoni me kujdes, këmbët e Luanës në foton e mëposhtme janë deformuar tërësisht. Njëra është më e trashë dhe tjetra më e hollë.

Të mos flasim pastaj për krahun, i cili ka marrë një valëzim interesant, duke e shndërruar kështu në një gjymtyrë ufosh. Shikojeni vet për më shumë…

Shikoni këmbët dhe krahët