SI DO REAGOJË GETI?? Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës (FOTO) – AlpeGossip
SI DO REAGOJË GETI?? Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës (FOTO)

SI DO REAGOJË GETI?? Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës (FOTO)

Marina Vjollca është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen e artistit me famë botërore Dj Snake.

Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, por jo vetëm! Dj Snake i ka komentuar një emoji, si për t’i thënë që qëlluar në shenjë.

Kështu, ai ka shprehur pëlqimin e tij për fotot e Marinës, e cila nuk i ka kthyer një përgjigje. Nuk dihet si mund ta ketë pritur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.