“E DREJTOJ UNË EMISIONIN”/ Arbana i kthehet Donaldit, ja çfarë kërkoi ai – AlpeGossip
“E DREJTOJ UNË EMISIONIN”/ Arbana i kthehet Donaldit, ja çfarë kërkoi ai

“E DREJTOJ UNË EMISIONIN”/ Arbana i kthehet Donaldit, ja çfarë kërkoi ai

Banorët e “Big Brother VIP” janë përfshirë në debat edhe këtë të premte. Në një klip të transmetuar, lliri dhe Arjola shfaqeshin duke komentuar banorët dhe lliri se disa prej tyre rrinë kot.
Kjo bëri që Donaldi t’i kërkojë llogari llirit duke e pyetur se ata janë këta persona. Pasi debati vazhdoi gjatë, Donaldi kërkoi të dinte dhe mendimin e Ariolës.
Donaldi: Arbana jam kurioz të dëgjoj mendimin e Arjolës

Arbana: O Donald e drejtoj unë emisionin, me gjithë respektin…

Donaldi më pas kërkoi falje.