ME KOKËN E RRUAR E TËRËSISHT LAKURIQ/ Aktorja shfaqet si krijesa Gollum (FOTO) - AlpeGossip
ME KOKËN E RRUAR E TËRËSISHT LAKURIQ/ Aktorja shfaqet si krijesa Gollum (FOTO)

ME KOKËN E RRUAR E TËRËSISHT LAKURIQ/ Aktorja shfaqet si krijesa Gollum (FOTO)

Aktorja e njohur ka postuar një video në rrjetin social Instagram dhe I ka lënë të gjithë pa fjalë. Cara Delevigne është transformuar identik si krijesa Gollum e “The Lord of The Rings” (Zoti i Unazave). Aktorja shihet tërësishjt e zhveshur dhe me kokën e rruar.

“Ende nuk e kuptoj pse isha single,”- shkruan ajo krahas videos. Cara ka përdorur një program që ndryshon zërin dhe përsërit fjalët e krijesës Gollum: “E çmuara ime”.