Joni përshëndet Arditin me shprehjen EPIKE: Ti byrazeri im, i fut një tralala dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
Joni përshëndet Arditin me shprehjen EPIKE: Ti byrazeri im, i fut një tralala dhe… (VIDEO)

Joni përshëndet Arditin me shprehjen EPIKE: Ti byrazeri im, i fut një tralala dhe… (VIDEO)

Ka nga ata adhurues të komedisë “Pallati 176″ që edhe sot e kësaj dite e dinë përmendësh çdo batutë të filmit.

Të gjithë e mbajnë mend skenën e famshme në komedinë Pallati 176, ku Jovan Bregu një nga karakteret kryesore, dëgjon këngën e Ardit Gjebreas në Radio dhe bën batutën e famshme: Ti e ke në terezi me byrazeri im, i fut një tralala e në rregull je!”.

Pikërisht sot Jon Gjebrea ka vendosur ta kthejë në kujtesë duke ia dërguar këtë babait të tij, këngëtarit dhe moderatorit Ardit Gjebrea. Në një video në InstaStory Joni ka hedhur pikërisht këtë skenë dhe ka përshëndetur moderatorin./AlpeNews.al/