HITI I VERËS/ Rina Balaj sjell bashkëpunim me Adelina Ismajlin – AlpeGossip
HITI I VERËS/ Rina Balaj sjell bashkëpunim me Adelina Ismajlin

HITI I VERËS/ Rina Balaj sjell bashkëpunim me Adelina Ismajlin

Prej disa ditësh është përfol se reperja shumë e komentuar në media, Rina Balaj po punon me këngëtaren e mirënjohur, Adelina Ismajlin për një bashkëpunim.

Lajmin e ka konfirmuar sot Rina me një postim në rrjete sociale ku shfaqet krah Adelinës.

“Cila këngë mund të jetë?”, shkruan Rina duke lënë të kuptohet se po ripërpunohet ndonjë këngë e vjetër e Adelinës.

Rina ka njoftuar që kënga do publikohet shumë shpejt dhe pritet të kthehet në hit.