MBRËMJA E DJ SARDIT PËRFSHIN MUZIKËN DHE FAMILJEN/ Video e tij me të atin do ju shkrijë së qeshuri - AlpeGossip
MBRËMJA E DJ SARDIT PËRFSHIN MUZIKËN DHE FAMILJEN/ Video e tij me të atin do ju shkrijë së qeshuri

MBRËMJA E DJ SARDIT PËRFSHIN MUZIKËN DHE FAMILJEN/ Video e tij me të atin do ju shkrijë së qeshuri

Dj Sardi publikon shumë rrallë foto krah familjarëve, por sot ka zbuluar një detaj shumë interesant në mënyrë shumë argëtuese.

Ai ka publikuar disa video në ‘Instastory’ qendra e të cilave është babai i tij. Për ata që nuk e dinë, i ati i Sardit është Flamur Shehu, një nga kompozitorët më të njohur shqiptarë. Në videon në fjalë ai shfaqet duke i rënë pianos, ndërsa i biri xhiron momentet teksa e korigjon për mënyrën si luan. Sigurisht gjithçka bëhet në kuadrin e shakasë, por këto pak minuta të shkëputura nga mbrëmja e tyre si bab e bir nuk duhen humbur.