Me kë e ka?! Enca THUMBON kolegët: Kurrë nuk mund të bëhesh një artist nëse nuk je… (FOTO) – AlpeGossip
Me kë e ka?! Enca THUMBON kolegët: Kurrë nuk mund të bëhesh një artist nëse nuk je… (FOTO)

Me kë e ka?! Enca THUMBON kolegët: Kurrë nuk mund të bëhesh një artist nëse nuk je… (FOTO)

Enca është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku shqiptar. Ajo njihet fare mirë si një vajzë pa komplekse dhe postimet e saj në rrjetet sociale marrin vëmendjen maksimale. E sigurisht që në Instagramin e Encës nuk mungojnë fotot provokuese. Por ajo shpesh herë publikon edhe këshilla apo fakte në instastory dhe të njejtën gjë ka bërë së fundmi.

“Një fakt qesharak për ata që nuk e dinë: Kurrë nuk mund të bëhesh një artist, nëse së pari nuk je njeri”, ka shkruar ajo në instastory, por për kë e ka patuar vallë? .