WOW! Bleona Qereti publikon këngën e saj më të re dhe sërish na “tërboi” me (zh)veshjen provokuese! (FOTO) – AlpeGossip
WOW! Bleona Qereti publikon këngën e saj më të re dhe sërish na “tërboi” me (zh)veshjen provokuese! (FOTO)

WOW! Bleona Qereti publikon këngën e saj më të re dhe sërish na “tërboi” me (zh)veshjen provokuese! (FOTO)

Bleonës as nuk i plas fare nëse del në mes të rrugës “topless”!

Pasi bëri që të gjithë të flasin për të në festën e “Vanity Fair” ku u shfaq me një veshje shumë transparente që i tregonte shumë lëkurë, Bleona nuk ndalet. Ajo sërish ka ndezur Instagramin me pozat e saj provokuese, teksa është shfaqur “topless” dhe me një pelerinë të zezë transparente.
Dhe kjo (zh)veshje nuk është bërë thjesht sa për foto, por për këngën e saj më të të titulluar “Wicked Love” të cilën mund ta gjeni në iTunes.

Sa “e ligë” është Bleona!