‘Me mungon çmendurisht…”Dedikimi i ndjerë i Vesa Lumës për njeriun e zemrës (FOTO) – AlpeGossip
‘Me mungon çmendurisht…”Dedikimi i ndjerë i Vesa Lumës  për njeriun e zemrës (FOTO)

‘Me mungon çmendurisht…”Dedikimi i ndjerë i Vesa Lumës për njeriun e zemrës (FOTO)

Prej disa muajsh këngëtarja Vesa Luma dhe partneri i saj Big Basta janë zhvendosur drejt Zelandës së Re.
Edhe pse duket mjaft e lumtur dhe e kënaqur me zgjedhjen që kanë bërë, Vesa është zgjuar nostalgjike.

Këngëtarja ndjen mall për ‘mbretëreshën e saj’

Mbretëresha, më mungon çmendurisht” – ka shkruar Vesa në foton e nënës së saj publikuar në Instagram