MAKINA NË LËVIZJE/ Ermal Mamaqi lë timonin dhe largohet (VIDEO) – AlpeGossip
MAKINA NË LËVIZJE/ Ermal Mamaqi lë timonin dhe largohet (VIDEO)

MAKINA NË LËVIZJE/ Ermal Mamaqi lë timonin dhe largohet (VIDEO)

Po bën xhiron e rrjetit sot një video e postuar nga producenti, moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi. Ermali shfaqet në makinë me partnerin e Jonida Vokshit, Besnik Krapin. Ky i fundit shprehet se rruga është shumë e bukur ndërsa Ermali thotë: “Të kishim marrë kafe mor burrë”.

“A të dal unë ta marr?”, e pyet Bensiku. “Jo se dal vetë”, i thotë Ermali dhe papritur del nga makina duke e lënë në lëvizje.

Besniku bërtet dhe i kërkon Ermalit të kthehet duke qeshur. Më pas Ermali kthehet brenda në makinë dhe këtu zbulohet e vërteta. Ndiqni videon deri në fund dhe do qeshni me lot.