“SI I SHTROHET RRUGA GRUAS…/ Ermal Mamaqi publikoi videon me mesazh të fortë: Na bëri të dukemi… – AlpeGossip
“SI I SHTROHET RRUGA GRUAS…/ Ermal Mamaqi publikoi videon me mesazh të fortë: Na bëri të dukemi…

“SI I SHTROHET RRUGA GRUAS…/ Ermal Mamaqi publikoi videon me mesazh të fortë: Na bëri të dukemi…

Ermal Mamaqi, një nga ata VIP-a që i ndërthur të gjitha bashkë. Aktron, këndon, moderon, bën humor, jep mesazhe sensibilizuese, motivon me punë dhe fjalë dhe dhuron qeshje kudo.

Ndër gjithë mesazhet frymëzuese që poston përditë, sot përveç tyre ka vendosur që të ndajë një video sa romantike aq edhe sensibilizuese.

“Ky tipi na ka bërë të gjithëve të dukemi keq” shkruan Ermali edhe pse të gjithë e dimë që ai ka një marrëdhënie shumë të mirë me partneren e tij Amarda Toskën. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Ky tipi na ka bërë ne të gjithëve të dukemi keq.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on