JONIDA MALIQI BËN DUETIN E “ËMBËL” ME TË BIRIN/ Ja video që nuk duhet ta humbisni – AlpeGossip
JONIDA MALIQI BËN DUETIN E “ËMBËL” ME TË BIRIN/ Ja video që nuk duhet ta humbisni

JONIDA MALIQI BËN DUETIN E “ËMBËL” ME TË BIRIN/ Ja video që nuk duhet ta humbisni

Dan ka mbushur plot 7-vjeç dhe këngëtarja ka postuar një video të ëmbël në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet duke kënduar sëbashku këngën “Merry Christmas”, me të birin e saj.

“Sot vendosa të bëj një duet me Danushin, duke ju falenderuar dhe përshëndetur të gjithëve për urimet e përzemërta që keni dërguar me një “Merry Christmas” dhe sigursht në sfond nuk mund të mungonte kënga “Ktheju Tokës” – shkruan Jonida në mbishkrimin e videos së postuar.

“Në videon e dytë diku jemi ftohur”- thotë këngëtarja, duke i’u referuar momentit të lezetshëm kur në mes të këngës vogëlushi Dan ka teshtirë.