SOT ËSHTË MODELE E FAMSHME/ S’do ta besoni çfarë punë bënte dikur Afërdita Dreshaj – AlpeGossip
SOT ËSHTË MODELE E FAMSHME/ S’do ta besoni çfarë punë bënte dikur Afërdita Dreshaj

SOT ËSHTË MODELE E FAMSHME/ S’do ta besoni çfarë punë bënte dikur Afërdita Dreshaj

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj u bë kryefjala e mediave në qershor të këtij viti, pasi kurorëzoi me martesë dashurinë me sportistin çek, Jakub Kindl. Ceremonia e tyre madhështore tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe ishte një ndër dasmat më të komentuara të vitit.

Gjatë një interviste për emisionin “Vip Club”, Afërdita foli jo vetëm për dasmën e saj, por zbuloi edhe detaje të pathëna nga jeta e saj.

E pyetur se cila ka qenë puna e saj e parë, Afërdita ka treguar para kamerës:

“Puna ime e parë ka qenë si shitëse në një dyqan.”