“TË KUJTOJ ÇDO MËNGJES…”/ Stresi bën dedikimin prekës në rrjetet sociale – AlpeGossip
“TË KUJTOJ ÇDO MËNGJES…”/ Stresi bën dedikimin prekës në rrjetet sociale

“TË KUJTOJ ÇDO MËNGJES…”/ Stresi bën dedikimin prekës në rrjetet sociale

Disa ditë më parë reperi i njohur Stresi (Arkimed Lushaj) ishte në qendër të vëmendjes nga fansat dhe mediat rozë, për shkak të sherrit virtual dhe ofendimeve në rrjetet sociale mes tij dhe Cllevios (Kleviol Ahmeti).

Reperi i njohur, Stresi, ishte në qendër të vëmendjes nga fansat dhe mediat rozë, për shkak të sherrit virtual dhe ofendimeve në rrjetet sociale mes tij dhe Cllevios .

Por ditën e sotme, ai ka prekur të gjithë me dedikimin që i ka bërë një të afërmi që ka ndërruar jetë disa vite më parë. Stresi ka publikuar një foto të varrit të të afërmit të tij, krahas së cilës shkruan: “Sa të jem gjallë e kam detyrim të të kujtoj çdo mëngjes, gjaku im”.

“Të kujtoj çdo mëngjes...”/ Reperi i njohur

Ndërsa

 

Teksa kishte postuar një foto te varri i tij, një vit pasi ai kishte ndërruar jetë, Stresi shkruante në rrjetin social “Instagram”: “Sot 1 Vit Te Futa Me Duart E Mia Aty ???? Do Jetosh Gjithmonë Në Shpirtin Tim Brudaaaa My Blood Gojart Lushaj”.

“Të kujtoj çdo mëngjes...”/ Reperi i njohur