PO VJEN BEBUSHI NUMËR DY/ Kylie Jenner surprizon partnerin për ditëlindje – AlpeGossip
PO VJEN BEBUSHI NUMËR DY/  Kylie Jenner surprizon partnerin për ditëlindje

PO VJEN BEBUSHI NUMËR DY/ Kylie Jenner surprizon partnerin për ditëlindje

Miliarderja më e famshme në botë, Kylie Jenner, para një viti u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Travis Scott, u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Stormi dhe duket se bebushi numër 2 i çiftit do të vijë shumë shpejt.

Teksa ka uruar partnerin për ditëlindje, Kylie është shprehur e gatshme që ata të nisin punën për fëmijën e tyre të dytë.

“Duke të të parë ty të përmirësohesh në partnerin, mikun, djalin dhe babain që je sot, ka qenë kaq përmbushëse. Shoku im i ngushtë në jetë dhe bashkëshorti im, të dyja në një. Të dua dhe jam kaq krenare për ty. Gëzuar, gëzuar ditëlindjen. Le të bëjmë se.ks dhe të kemi edhe një fëmijë tjetër.”- shkruan Kylie në urimin e ditëlindjes për Travis.