NGJYRA DHE AKSESOR/ 15 “rroba banjo” që do të jenë trend në 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA DHE AKSESOR/ 15 “rroba banjo” që do të jenë trend në 2019 (FOTO)

NGJYRA DHE AKSESOR/ 15 “rroba banjo” që do të jenë trend në 2019 (FOTO)

 Jo vetëm tek veshjet,këpucët,çantat por edhe tek bikini-t  po shohim një rikthim në vitet 80. 

Me shtratë dhe të plot ky ishte trendi që ishte prezent në 2018 por edhe për 2019 do ndryshoj një detaj i vogël.

Tashmë për sezonin veror ato do të jenë të bashkëngjitura me një aksesorë. Një rrip, metal apo fjongo. Gjithashtu tepër rëndësi do të kenë edhe ngjyrat nuk mjafton vetëm një nuancë.

Ja 15 modelet më cool për verën 2019.