A DO PUTHEN ELVANA DHE ERMALI NË DY GISHT MJALTË? Përgjigjet Ami – AlpeGossip
A DO PUTHEN ELVANA DHE ERMALI NË DY GISHT MJALTË? Përgjigjet Ami

A DO PUTHEN ELVANA DHE ERMALI NË DY GISHT MJALTË? Përgjigjet Ami

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi siç edhe mund ta keni dëgjuar, janë protagonistët kryesorë të komedisë romantike “2 Gisht Mjaltë.”

Por a do ketë puthje mes dy personazheve të njohur publikë?

Këtë pyetje i kanë shtruar bashkëshortes së Ermal Mamaqit në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” dhe ajo është përgjigjur me një fjali të vetme: “Jo çfarë ndodh në ekran është ashtu siç duket!”

Më pas u pyet nëse do të ndihet apo jo komode “kur dy shokët e mirë (Ermali dhe Elvana) të puthen.”

“Tani, nuk është se e shikoj përditë burrin të puthet me gra të tjera, por e kuptoj profesionin e tij”, tha bukuroshja duke buzëqeshur.