Kush tha që u ndanë? Tristan sapo publikoi fotot e adhurueshme me Khloe dhe True për Halloween (FOTO) – AlpeGossip
Kush tha që u ndanë? Tristan sapo publikoi fotot e adhurueshme me Khloe dhe True për Halloween (FOTO)

Kush tha që u ndanë? Tristan sapo publikoi fotot e adhurueshme me Khloe dhe True për Halloween (FOTO)

Zyrtarisht janë çifti më i lumtur në botë! Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë bashkë dhe nuk e çojnë nëpër mend ndarjen, ndryshe nga sa janë përfolur në të gjitha mediat rozë kohët e fundit.

Edhe pse lajmi për tradhtinë e Tristan bëri bujë dhe të gjithë menduan se çifti i famshëm do të ndahej, por duket se ylli i “Keeping Up With the Kardashians” vendosi ta falë dhe të jetojë e lumtur pranë babait të së bijës.

Edhe Tristan duket shumë i lumtur pranë Khloe dhe True. Ai ka ndarë disa momente të bukura pranë familjes së tij duke vertetuar se gjithçka ka ndodhur e kanë lënë pas krahëve.

Në fotot e publikuara për Halloween ata duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit dhe kanë shijuar së bashku festën e famshme.