“URIME ZHBIRDI VLLAIT”/ Bes Kallaku bën urimin e ndjerë për Erion Isain në ditën e lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“URIME ZHBIRDI VLLAIT”/ Bes Kallaku bën urimin e ndjerë për Erion Isain në ditën e lindjes (FOTO)

“URIME ZHBIRDI VLLAIT”/ Bes Kallaku bën urimin e ndjerë për Erion Isain në ditën e lindjes (FOTO)

Stafi i rubrikës “B.E Caffe” nuk feston vetëm festën e Halloween por edhe ditëlindjen e një prej aktorëve të talentuar.

Erion Isai feston ditën e lindjes dhe Bes Kallaku nuk ka nguruar ta uroj mikune  e tij më të mirë.

“Erion vllai, urime ditëlindjen. Është kënaqësi të ndaj suksesin dhe punën gjatë gjithë këtyre viteve me ty” : shkrun Besi mbi foton ku më pas ka publikua një tjetër foto me një urim plotë humor.

Urime ditlindjen zhbirdi vllai. Erion Isai edhe ni qin vjeq. Gzuar 30 vjetorin. Tu boft 100€ ora.