“BESI DHE OLSI BËHEN XHELOZ PËR GRUAN TIME”/ Habit Erion Isai (FOTO) – AlpeGossip
“BESI DHE OLSI BËHEN XHELOZ PËR GRUAN TIME”/ Habit Erion Isai (FOTO)

“BESI DHE OLSI BËHEN XHELOZ PËR GRUAN TIME”/ Habit Erion Isai (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun, Erion Isai ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku i është përgjigjur pyetjeve të sinqerta të fëmijëve dhe zbuloi shumë të pathëna.
Një prej pyetjeve të fëmijëve ishte: “A bëhet xheloze gruaja jote që rri shumë me Besin dhe Olsin?”.

“Nuk bëhet xheloze gruaja ime, por Besi dhe Olsi kanë filluar të bëhen xheloz kur unë shkoj në shtëpi tek gruaja”, u përgjigj Erioni duke shkaktuar shumë të qeshura