U NDA ME WILLIAM LEVYN? Elisabeth Gutierrez shokon fansat me veprimin e saj (FOTO) - AlpeGossip
U NDA ME WILLIAM LEVYN?  Elisabeth Gutierrez shokon fansat me veprimin e saj (FOTO)

U NDA ME WILLIAM LEVYN? Elisabeth Gutierrez shokon fansat me veprimin e saj (FOTO)

Prej disa ditësh në media është komentuar gjatë për ndarjen mes aktores Elisabeth Gutierrez dhe William Levyt. Mediat e huaja kanë raportuar se ata prej disa muajsh i kanë dhënë fund lidhjet dhe se nuk janë parë më bashkë.

Megjithatë, së fundmi Elisabeth i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar së fundmi një foto ku shihet e përqafuar me bashkëshortin e  saj. Ata shihen në një grup miqsh teksa të gjithë pozojnë për aparatin.

“Na mungon Lala Land dhe na mungoni ju djema”, ka shkruar ajo pranë fotos ku shihen të buzëqeshur teksa dhe William Levy I ka dhënë like duke treguar kështu se mes tyre çdo gjë është në rregull.