Ledri dhe Mc Kresha ”ndërrojnë” identitet! Si ju duken EMRAT e tyre të rinj? (FOTO) – AlpeGossip
Ledri dhe Mc Kresha ”ndërrojnë” identitet! Si ju duken EMRAT e tyre të rinj? (FOTO)

Ledri dhe Mc Kresha ”ndërrojnë” identitet! Si ju duken EMRAT e tyre të rinj? (FOTO)

Ledri Vula dhe Mc Kresha janë dy ndër reperat më të mirë shqiptarë të cilët prej vitesh i kanë dhuruar shumë hite publikut tonë. Ata janë dy miq shumë të mirë që përveç bashkëpunimeve të ndryshme edhe pushimet e kalojnë bashkë.

Në një fotografi të përbashkët, Kresha, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliuka me diçiturën e fotos ka shkaktuar shumë të qeshura.

“Kthehemi pas nga e enjtja në të martë, Shemsiu dhe Bedriu”, shkruajti ai duke zbuluar disa identitete qesharake që ndoshta i përdorin mes tyre, duke qenë se janë miq të vjetër.