Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë, por më pas pendohet dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë, por më pas pendohet dhe… (FOTO)

Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë, por më pas pendohet dhe… (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Gjatë kësaj kohe Xhensila ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke publikuar herë pas here foto e video të reja.

Kështu ndodhi edhe pasditen e sotme kur këngëtarja postoi një video ku shfaqej shumë lozonjare, e veshur me një fustan, me barkun e rrumbullakosur teksa bënte një shëtitje.

Mirëpo vetëm pas pak minutash, Xhensila e fshiu videon për arsye që nuk dihen, megjithatë disa pamje mund t’i shihni më poshtë.