Vesa Luma harron ditët e ftohta në Kosovë! Shfaqet duke shijuar rrezet e diellit në... (FOTO) - AlpeGossip
Vesa Luma harron ditët e ftohta në Kosovë! Shfaqet duke shijuar rrezet e diellit në… (FOTO)

Vesa Luma harron ditët e ftohta në Kosovë! Shfaqet duke shijuar rrezet e diellit në… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty ajo shihet shumë në formë dhe e bukur teksa po ekspozonte këmbët e saj provokuese.

Në këto imazhe ajo shfaqet teksa po i shijon rrezet e diellit tashmë në Zelandën e Re, ku edhe ka filluar jetë të re me familjen e saj.

 

Ndryshe, Vesa është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar.