Në ishull vetëm, çfarë po bën Françeska NUDO pas peme? (FOTO) – AlpeGossip
Në ishull vetëm, çfarë po bën Françeska NUDO pas peme? (FOTO)

Në ishull vetëm, çfarë po bën Françeska NUDO pas peme? (FOTO)

Franceska Jace konsiderohet si një nga personazhet e famshëm që udhëton më shumë.

Këtë herë ajo ka zgjedhur plazhin përrallor të Punta Cana, prej nga ka publikuar edhe shumë fotografi.

 

Ditën e sotme ka postuar një foto ku shfaqet nudo dhe e mbuluar nga gjetet e palmës dhe e përshkruan veten si “vajza e ishullit”.

Lind pyetja, çfarë bën Franceska pas pemës lakuriq…? Sigurisht vetëm një foto… /AlpeNews.al/