“E masakruan” për këngën me reperin amerikan edhe Ledri ka dy fjalë për t’i thënë Elvana Gjatës (FOTO) – AlpeGossip
“E masakruan” për këngën me reperin amerikan edhe Ledri ka dy fjalë për t’i thënë Elvana Gjatës (FOTO)

“E masakruan” për këngën me reperin amerikan edhe Ledri ka dy fjalë për t’i thënë Elvana Gjatës (FOTO)

Po këta sikur do bënin një këngë bashkë?

Pas një kohe të gjatë pushimi, Elvana Gjata është rikthyer fuqishëm. Para disa muajsh ajo erdhi në Shqipëri ku prezantoi albumin e saj më të ri me 5 këngë dhe më pas krejt papritur publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Off Guard” në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Ty Dolla Sign sëbashku me një klip tipik “amerikan”.

Syri kritik i publikut vuri re “anglishten” e Elvanës në këtë këngë dhe u komentua shumë në rrjetet sociale. Mirëpo përveç kritikëve, nuk mund të mungojnë edhe mbështetjet, të cilat kur vijnë nga këngëtarë të mirë kanë më shumë vlerë.

Ledri ka reklamuar këngën e Elvanës në Instagram duke treguar mbështetjen e tij dhe sigurisht që nuk mund të mos i komentonte Elvana.
“Avash ti avash”, i ka komentuar ajo me shaka dhe Ledri ia ktheu “ti po tiii” në kuadër të shakasë sigurisht.