I DEL PJESA INTIME NË SHESH/ Elvana Gjata shfaqet pa të brendshme dhe pa reçipeta në klip (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I DEL PJESA INTIME NË SHESH/ Elvana Gjata shfaqet pa të brendshme dhe pa reçipeta në klip (FOTO+VIDEO)

I DEL PJESA INTIME NË SHESH/ Elvana Gjata shfaqet pa të brendshme dhe pa reçipeta në klip (FOTO+VIDEO)

Pasi u kosiderua si “molla e sherrit” në ngjarjen që ndodhi në zonën e ish-Bllokut  ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë u plagosën, Elvana Gjata u shpall në kërkim.

Në ngjarjen e rëndë është i përfshirë edhe i dashuri i saj, i cili gjithashtu është në kërkim. Por ndërsa të gjithë presin që këngëtarja të vijë dhe të japë dëshminë e saj për ngjarjen, ajo ka publikuar klipin më të ri.

Kënga vjen në bashkëpunim me PooBear dhe Elvana është bërë një super yll në klipin e publikuar vetëm pak orë më parë.

“Shade” titullohet klipi që mban emrin e PooBear ft. Elvana që vjen në gjuhën angleze. Me një imazh super të kuruar  por pa dashje këngëtares i del më shumë seç duhet pjesa intime.Klipi ka skena mjaft të nxehta me veshje provokuese.