“ME UJË PA GAZ…”/ Xhemi dhe Arbana na treguan më të bukurat nga nata e rrallë kur dalin për të pirë e kërcyer – AlpeGossip
“ME UJË PA GAZ…”/ Xhemi dhe Arbana na treguan më të bukurat nga nata e rrallë kur dalin për të pirë e kërcyer

“ME UJË PA GAZ…”/ Xhemi dhe Arbana na treguan më të bukurat nga nata e rrallë kur dalin për të pirë e kërcyer

Kur je vet mami, por edhe shoqja e ngushtë është mami, daljet për një gotë e për të kërcyer bëhen aq të rralla sa 1 herë në vit që bëheni bashkë do e shijoni në maksimumin e mundshëm. Kështu ka ndodhur edhe me Arbanën e Xhemin.

Që ato janë mikesha të ngushta dhe kanë një nga shoqëritë më të veçanta të showbizit, për këtë nuk ka asnjë kundërshtim. Këto foto e video të postuara nga një ditë më parë, na e vërtetuan këtë gjë. “Ekzaltimi me ujë pa gaz është thjeshtë nga qejfi që po dalim një herë në vit”, shkroi albana në albumin e postuar në profilin e saj, ku ka foto tipike shoqesh të ngushta. Foto pa filtra, të turbullta, plot të qeshura dhe që tregojnë sa bukur ja kanë kaluar gocat.