Fansi e pyet nëse është e virgjër, Kejvina i jep përgjigjen më të zgjuar ! (FOTO) – AlpeGossip
Fansi e pyet nëse është e virgjër, Kejvina i jep përgjigjen më të zgjuar ! (FOTO)

Fansi e pyet nëse është e virgjër, Kejvina i jep përgjigjen më të zgjuar ! (FOTO)

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura në ekranet shqiptare dhe padyshim një prej më të komentuarave. Kejvina tërheq shpesh herë vëmendjen në rrjetet sociale me postimet e saj provokuese, por edhe ajo si ka rezistuar tundimit për t’u bërë pjesë e lojës më të fundit në Instagram ku i është dashur t’i përgjigjet disa pyetjeve. Një prej fansave e ka pyetur nëse është e virgjër, por Kejvina është treguar aq e zgjuar saqë e ka transformuar pyetjen dhe ka bërë sikur fansi e kishte për shenjën e Horoskopit dhe ajo ia kthen: Jo, Binjakët!

Gocë e zgjuar Kejvina! Apo ta ketë pasur me të vërtetë për shenjën e horoskopit?