“MË TURPËRON PARA GJITHË SHQIPËRISË”/ Dea “e dashura” e Beatit hyri papritur në studio… (VIDEO) – AlpeGossip
“MË TURPËRON PARA GJITHË SHQIPËRISË”/ Dea “e dashura” e Beatit hyri papritur në studio… (VIDEO)

“MË TURPËRON PARA GJITHË SHQIPËRISË”/ Dea “e dashura” e Beatit hyri papritur në studio… (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP2” kanë bërë emisionin e dashurisë “Për’puthen”, ku moderatore ishte Kiara Tito. Ndërkohë 4 konkurrentët ishin Krist Aliaj, Keisi Medini, Nita Latifi dhe Pirro Beati.

Nga ana tjetër opinionist ishin Ermiona Lekbello dhe Armaldo Kllogjeri.

Pasi konkurrentët bënë takim 4 minutësh, opinionistët dhanë mendimet e tyre, ku pati edhe përplasje.

Por jo vetëm kaq, pasi në studio krejt papritur u shfaq e dashura e Beatit, Dea Mishel. Kjo e fundit hyri në studion e improvizuar dhe i kthehet Pirros: “Si guxon të ma bësh këtë? Pse më turpëron para gjithë Shqipërisë?”.