Ç’do të thotë të jesh motër e tre vëllezërve? VIDEO e fëmijëve të Dritan Priftit e dëshmon – AlpeGossip
Ç’do të thotë të jesh motër e tre vëllezërve? VIDEO e fëmijëve të Dritan Priftit e dëshmon

Ç’do të thotë të jesh motër e tre vëllezërve? VIDEO e fëmijëve të Dritan Priftit e dëshmon

Livia është me fat jo vetëm se është më e vogla e shtëpisë, por edhe sepse është motra e vetme e tre vëllezërve. Në llogarinë që vajza ka në Instagram e që e menaxhon e ëma, ka postuar një video ku të tre djemtë po e mbysin me puthje të motrën. Jon, David dhe Ted Lukas, në një luftë të paparë mes të qeshurash se kush ta puthë më shumë.

“Me fat që kam tre vëllezërit më special në botë. Ju dua shumë”, shkruhet në videon e fëmijëve.

 

Dhe po të mos ishte për komentet nuk do e kishim kuptuar që ishte ditëlindja e Livias sot. Ndaj edhe çunat e shtëpisë po meren vetëm me të sot.