Nga Spanja drejt Parisit, Aurela Hoxha shfaqet befasuese… (FOTO) – AlpeGossip
Nga Spanja drejt Parisit, Aurela Hoxha shfaqet befasuese… (FOTO)

Nga Spanja drejt Parisit, Aurela Hoxha shfaqet befasuese… (FOTO)

Nga Spanja tashmë pushton Parisin.
Blogerja dhe modelja e njohur shqiptare duket së po shijon momentet më të mira në karrierën e saj.

Aurela Hoxhën e pamë të përflitej gjatë në media për shkak të setit që porealizonte me nëj prej revistave më të mira spanjolle.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregon format e saj super sensuale në një fustan thuajse transparent.

Pak ditë më parë Aurela ka festuar ditëlindjen dhe u bë publik dhe fakti që ka lënë pas çdo sherr më mikun e saj Endrit Mërtirin.